Colnago G4-X Gravelbike - Shimano GRX - PIGR
Colnago G4-X Gravelbike - Shimano GRX - PIGR - 520 (54) is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw fiets
De levering van uw fiets
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Shimano GRX Di2 Subliem Schakelen: Razendsnel, feilloos en elektronisch schakelen onder zware off-road belasting, gecombineerd met een uitstekende ergonomie en anti-slip shifters.
-
De specifieke gravelgeometrie zorgt voor veel stabiliteit en vertrouwen op onverharde paden en technische stroken.
-
Het frame biedt voldoende ruimte voor brede banden, waardoor je de fiets kunt aanpassen aan verschillende terreinen.
-
De PIGR-kleur is speciaal ontwikkeld om vuil en modder minder zichtbaar te maken tijdens je ritten.
-
n tegenstelling tot systemen met losse, klikbare batterijen, laad je de centrale interne Di2-accu direct op de fiets op via de poort op de achterderailleur (hoewel de batterijduur met duizenden kilometers extreem lang is).
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Colnago |
| Frame materiaal | Carbon |
| geometrie | Gravel / Endurance |
| Aantal versnellingen | 24 (2x12 setup) |
| Frame type | G series - Gravel |
| Kleur | PIGR |
| Gewicht | Size 570 - Rival AXS: ca. 8.8kg (zonder pedalen) |
| Garantie | 2 jaar standaard (uitbreidbaar naar 3 jaar na registratie bij Colnago) |
| Crashreplacement | Beschikbaar via officiële Colnago registratie |
| Wielen & banden | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Wielset | Vision SC45 |
| Banden | Pirelli Cinturato Gravel H 700x40 |
| Bandbreedte | 700x40 |
| Aandrijflijn | |
|---|---|
| Crankstel type | 48/31T Maat 450 - 480: 170 mm | Maat 520 - 570: 172.5 mm |
| Crankstel | Shimano GRX FC-RX820-2, 12-speed, Q-factor 151 mm |
| Ketting | Shimano 12-speed (CN-M8100/HG710) |
| powermeter | Optioneel (Niet standaard) |
| Schakel- en remonderdelen | |
|---|---|
| Schakelgroep | Shimano GRX Di2 RX825 2x12-speed (Elektronisch) |
| Type schakelgroep | Elektronisch |
| Shifters | Shimano GRX Di2 ST-RX825 (Draadloos, gravel-specifieke ergonomie en anti-slip) |
| Voorderailleur | Shimano GRX Di2 FD-RX825 (+2.5mm extra bandenruimte-chainline) |
| Achterderailleur | Shimano GRX Di2 RD-RX825 Shadow+ (Met actieve kettingstabilisator) |
| Cockpit | |
|---|---|
| Stuur | CC.01 Wide geïntegreerde carbon cockpit Maat 450: 400 mm breed Maat 480-540: 420 mm breed Maat 570: 440 mm breed |
| Stuurpen | Geïntegreerd in cockpit (CC.01 Wide) Maat 450 - 480: 90 mm lengte Maat 520 - 570: 100 mm lengte |
| geïntegreerde cockpit | Ja |
| Comfort | |
|---|---|
| Zadel | Prologo Akero |
| Zadelpen | Colnago Carbon 27.2 mm |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Pedalen | Nee |
















