Colnago G4-X Gravelbike - SRAM Rival AXS - ICBL- Maat 570
Colnago G4-X Gravelbike - SRAM Rival AXS - ICBL- Maat 570 - 480 (52) is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw fiets
De levering van uw fiets
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
De SRAM Rival AXS groepset werkt volledig draadloos, wat het onderhoud aan de kabels aanzienlijk vermindert.
-
De specifieke gravelgeometrie zorgt voor veel stabiliteit en vertrouwen op onverharde paden en technische stroken.
-
Het frame biedt voldoende ruimte voor brede banden, waardoor je de fiets kunt aanpassen aan verschillende terreinen.
-
De ICBL-kleur is speciaal ontwikkeld om vuil en modder minder zichtbaar te maken tijdens je ritten.
-
De SRAM Rival groepset is robuust maar aan de zware kant vergeleken met de lichtere Force- of Red-varianten.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Colnago |
| Frame materiaal | Carbon |
| geometrie | Gravel / Endurance |
| Aantal versnellingen | 12 (1x12 setup) |
| Frame type | G series - Gravel |
| Kleur | ICBL |
| Gewicht | Size 570 - Rival AXS: ca. 8.8kg (zonder pedalen) |
| Garantie | 2 jaar standaard (uitbreidbaar naar 3 jaar na registratie bij Colnago) |
| Crashreplacement | Beschikbaar via officiële Colnago registratie |
| Wielen & banden | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Wielset | Vision SC45 |
| Banden | Pirelli Cinturato Gravel H 700x40 |
| Bandbreedte | 700x40 |
| Aandrijflijn | |
|---|---|
| Crankstel type | 40T (Standaard voor maat 570) 175 mm |
| Crankstel | SRAM Rival 1 Wide |
| Ketting | SRAM Rival 12-speed |
| powermeter | Optioneel (Niet standaard) |
| Schakel- en remonderdelen | |
|---|---|
| Schakelgroep | Sram Rival AXS |
| Type schakelgroep | Elektronisch |
| Shifters | SRAM Rival eTap AXS |
| Voorderailleur | N.v.t. (1x setup) |
| Achterderailleur | SRAM Rival eTap AXS |
| Cockpit | |
|---|---|
| Stuur | Deda Gravel100 |
| Stuurpen | Deda Superbox |
| geïntegreerde cockpit | nee |
| Comfort | |
|---|---|
| Zadel | Prologo Akero |
| Zadelpen | Colnago Carbon 27.2 mm |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Pedalen | Nee |












