Colnago V4 - Ultegra Di2 - VDWH (White)
Colnago V4 - Ultegra Di2 - VDWH (White) - 530 (56) is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw fiets
De levering van uw fiets
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
De Shimano Ultegra Di2 groepset biedt razendsnel en uiterst betrouwbaar elektronisch schakelen onder alle omstandigheden.
-
Het frame is ontworpen met de aerodynamische DNA van de V4Rs, wat zorgt voor een uitstekende snelheid op het vlakke.
-
De opvallende VDWH-kleurstelling geeft de fiets een exclusieve en herkenbare uitstraling op de weg.
-
De geometrie biedt een perfecte balans tussen agressief koersgedrag en langdurig comfort.
-
De V4 is iets zwaarder dan het absolute topmodel V4Rs, wat merkbaar kan zijn tijdens zeer steile beklimmingen.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Colnago |
| Frame materiaal | Carbon |
| geometrie | Allround / Performance |
| Aantal versnellingen | 24 |
| Frame type | V series - Allrounder |
| Kleur | VDWH (White) |
| Gewicht | Size 530 - Ultegra Di2: ca. 7.9kg (zonder pedalen) |
| Garantie | 2 jaar standaard (uitbreidbaar naar 3 jaar na registratie bij Colnago) |
| Crashreplacement | Beschikbaar via officiële Colnago registratie |
| Wielen & banden | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Wielset | Vision SC45 |
| Banden | Pirelli P7 Sport 700x28 |
| Bandbreedte | 700x28 |
| Aandrijflijn | |
|---|---|
| Crankstel type | 52-36T (Standaard voor maten 530 - 550) 172.5 mm |
| Crankstel | Shimano Ultegra FC-R8100 |
| Ketting | Shimano CN-M8100 12V |
| powermeter | Optioneel (Niet standaard) |
| Schakel- en remonderdelen | |
|---|---|
| Schakelgroep | Shimano Ultegra Di2-12sp |
| Type schakelgroep | Elektronisch |
| Shifters | Shimano Ultegra ST-R8170 |
| Voorderailleur | Shimano Ultegra FD-R8150 |
| Achterderailleur | Shimano Ultegra RD-R8150 12v |
| Cockpit | |
|---|---|
| Stuur | Deda Zero2 |
| Stuurpen | Deda Superbox |
| geïntegreerde cockpit | nee (semi-geïntegreerd via stuurpen) |
| Comfort | |
|---|---|
| Zadel | Selle Italia Novus Boost Evo |
| Zadelpen | Colnago Aero Carbon, 0 of 15 offset mm |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Pedalen | Nee |





