ENVE SES 2.3 Carbon Klimwielset - Disc - Shimano/SRAM 11-12s - Black Decals
ENVE SES 2.3 Carbon Klimwielset - Disc - Shimano/SRAM 11-12s - Black Decals - Shimano HG is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Met slechts 1197 gram is dit de lichtste productie-wielset van ENVE.
-
Specifiek ontworpen om de steilste cols met maximale efficiëntie te bedwingen.
-
De lage rotatiemassa zorgt voor direct reageren bij elke pedaalslag.
-
Verhoogde impactbestendigheid en geoptimaliseerd voor tubeless rijcomfort.
-
Minder geschikt voor puur vlakke tijdritten door de lagere velghoogte.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht fabrikant | 1197 gr |
| Bandtype | Tubeless |
| Eigenschap(pen) wielen | Aerodynamisch |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 113 KG |
| Kleur | |
| Decal kleur | Zwart |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | 27 mm - 28 mm (minimaal 25 mm / maximaal 32 mm) |
| Benodigde ventiellengte | 45 mm tot 50 mm |
| Hookless ? | Ja |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 27 mm - 28 mm |
| Maximale bandenspanning | 73 psi / 5,0 bar |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Messing (Brass) |
| Soort spaak | Sapim CX-Ray (Aero plat) |
| Type nippel | Intern messing (Inverted) |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | Hoogwaardig roestvrij staal (NTN) |
| Naven | ENVE INNERDRIVE™ Premium Road |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 28 mm (voor) / 32 mm (achter) |
| Velgbreedte (intern) | 21 mm |
| Velgbreedte | 25 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 25 mm t/m 32 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar fabrieksgarantie |
| Crash replacement | Ja |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |



