ENVE SES 3.4 All-Round Carbon Wielset - Disc - Shimano/SRAM 11-12s - Black Decals
ENVE SES 3.4 All-Round Carbon Wielset - Disc - Shimano/SRAM 11-12s - Black Decals - Shimano HG is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Perfecte balans tussen aerodynamisch voordeel en klimwaardig gewicht.
-
Uitstekend hanteerbaar bij zijwind, ideaal voor wisselvallige weersomstandigheden.
-
Geschikt voor zowel strak asfalt als lichte gravelstroken dankzij de 23mm interne breedte.
-
Voorzien van ENVE's nieuwste naven voor een directe en betrouwbare krachtoverbrenging.
-
Op puur vlakke wegen moet hij zijn meerdere erkennen in de diepere 4.5 of 6.7 sets.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | |
| Gewicht fabrikant | 1390 gr |
| Bandtype | Tubeless |
| Eigenschap(pen) wielen | Aerodynamisch |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 113 KG |
| Kleur | |
| Decal kleur | Zwart |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | 27 mm - 28 mm (minimaal 25 mm / maximaal 32 mm) |
| Benodigde ventiellengte | 60 mm tot 65 mm |
| Hookless ? | Ja |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 27 mm - 28 mm |
| Maximale bandenspanning | 73 psi / 5,0 bar |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Messing (Brass) |
| Soort spaak | Sapim CX-Ray (Aero plat) |
| Type nippel | Intern messing (Inverted) |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | Hoogwaardig roestvrij staal (NTN) |
| Naven | ENVE INNERDRIVE™ Premium Road |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 39 mm (voor) / 43 mm (achter) |
| Velgbreedte (intern) | 25 mm |
| Velgbreedte | 32 mm (voor) / 32 mm (achter) |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 25 mm t/m 32 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar fabrieksgarantie |
| Crash replacement | Ja |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |



