Ere Research EXPLORATOR CCR45 Gravel Carbon Wielset
Ere Research EXPLORATOR CCR45 Gravel Carbon Wielset - Shimano HG is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Maximale veelzijdigheid: Dankzij het all-road ontwerp presteert deze wielset uitzonderlijk snel op strak asfalt en is hij tegelijkertijd robuust genoeg voor uitdagende gravelpaden.
-
Moderne velgbreedte: De brede interne velgmaat van 25 mm biedt perfecte ondersteuning aan bredere banden, wat zorgt voor merkbaar meer grip, comfort en een lagere rolweerstand.
-
Aerodynamisch voordeel: Het 45 mm hoge full carbon velgprofiel snijdt efficiënt door de wind en geeft de fiets direct een strakke, professionele uitstraling.
-
Betrouwbare extra's: De wielen worden volledig tubeless-ready geleverd inclusief gemonteerd velglint en ventielen, ondersteund door een sterke garantieregeling vanuit Ere Research.
-
Zwaarder dan high-end alternatieven: Met een gewicht van 1.575 gram is de wielset uiterst betrouwbaar en stevig, maar voor de échte klimgeiten en gewichtsfetisjisten zijn er lichtere (en duurdere) carbon alternatieven op de markt.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Ere Research |
| Gewicht fabrikant | 1575 gr |
| Bandtype | Tubeless Ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Robuust / Gravel |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 130 KG |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | zwart |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | 32 mm t/m 55 mm |
| Benodigde ventiellengte | 60 mm tot 80 mm |
| Hookless ? | Nee |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 32 mm t/m 55 mm |
| Maximale bandenspanning | 73 psi / 5,0 bar |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Messing (Brass) |
| Soort spaak | Alpina Extralite Straight Pull |
| Type nippel | Alpina BRASS Double Square ABT lock |
| Aantal spaken voorwiel | 20 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | ERE Custom 6902 Bearings |
| Naven | ERE IONA II |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 45 mm |
| Velgbreedte (intern) | 25 mm |
| Velgbreedte | 30 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 32 mm t/m 45 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | Levenslang (na registratie) |
| Crash replacement | Ja (Lifetime) |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |





