Ere Research Genus II SL30-R Carbon Wielset - Klimmen
Ere Research Genus II SL30-R Carbon Wielset - Klimmen - Shimano HG is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Deze lichtgewicht racer is specifiek ontwikkeld voor klimwerk en snelle demarrages.
-
De verbeterde R-serie naaf zorgt voor een efficiënte krachtoverdracht bij lage toeren.
-
De uitmuntende acceleratie maakt dit wiel ideaal voor wedstrijden met veel bochten.
-
De stijve constructie van de spaken minimaliseert energieverlies tijdens het klimmen.
-
Het zeer lage velgprofiel oogt minder agressief dan de hogere aerodynamische modellen.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Ere Research |
| Gewicht fabrikant | 1395 gr |
| Bandtype | Tubeless Ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Klimmen / High-performance |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 130 KG |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Wit/zwart |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | 28 mm |
| Benodigde ventiellengte | 45 mm tot 60 mm |
| Hookless ? | Nee |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 26 mm - 28 mm |
| Maximale bandenspanning | 130 psi / 9,0 bar |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | Sapim CX-Sprint |
| Type nippel | Extern / Aluminium |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | EZO (Staal) |
| Naven | Ere IONA-R (Ratchet) |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 30 mm |
| Velgbreedte (intern) | 21 mm |
| Velgbreedte | 28 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 26 mm t/m 34 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | Levenslang (na registratie) |
| Crash replacement | Ja (Lifetime) |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |




