FFWD F4R FCC Carbon Wielset - 45mm Allrounder
FFWD F4R FCC Carbon Wielset - 45mm Allrounder - SHIMANO is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Bewezen Ontwerp: Een klassiek velgprofiel dat zich al jarenlang heeft bewezen in zowel wedstrijden als recreatieve tochten.
-
Allround Hoogte: De 45mm velg biedt een goed aerodynamisch voordeel zonder dat de fiets zwaar aanvoelt in de bergen.
-
Uitstekende Stijfheid: Gebouwd voor krachtoverbrenging, waardoor de set zeer direct reageert bij een aanzet of sprint.
-
DT Swiss Opties: Vaak geleverd met hoogwaardige DT Swiss 350 of 240 naven (afhankelijk van de versie) voor maximale duurzaamheid.
-
Windgevoeligheid: Vergeleken met de moderne LAW Tech-profielen (zoals bij de RYOT) is dit profiel iets gevoeliger voor zijwind.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | FFWD |
| Gewicht fabrikant | 1635 gr |
| Bandtype | Tubeless ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Allround, Aerodynamisch |
| Type rem | Velgrem |
| Maximaal draagvermogen | 120 kg |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Standaard voor bijna alle FFWD's: Zwart (Glossy of Matte) |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | Een 28mm tubeless band biedt op deze velgen de perfecte balans tussen comfort en aerodynamica. |
| Benodigde ventiellengte | 65 mm |
| Hookless ? | Nee |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 25 mm |
| Maximale bandenspanning | 8,3 bar / 120 psi |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | Sapim CX-Ray (Aero plat) |
| Type nippel | Extern |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | Hoogwaardig roestvrij staal (gesloten industrie-lagers) |
| Naven | FFWD Hub of DT Swiss 350 |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 45 mm |
| Velgbreedte (intern) | 19 mm |
| Velgbreedte | 27 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 9×130 mm (QR) |
| Inbouwbreedte voornaaf | 9×100 mm (Snelspanner/QR) |
| Geschikte bandbreedte(s) | 25 mm t/m 34 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie (na registratie) |
| Crash replacement | Ja (Confidence Assurance: 50% korting op vervangende velg bij valschade). |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |

