FFWD F6R FCC Carbon Wielset - 60mm Aero
FFWD F6R FCC Carbon Wielset - 60mm Aero - SHIMANO is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Pure Aerodynamica: De 60mm diepe velg snijdt door de wind en helpt je om op het vlakke gemakkelijker hoge kruissnelheden aan te houden.
-
De 'Look': Geeft elke racefiets direct een agressieve, professionele uitstraling door het hoge carbon profiel.
-
Hoge Stijfheid: Door de kortere spaken en diepe velg is dit een van de meest stijve wielsets in de klassieke lijn.
-
Duurzame Constructie: Gebouwd met oog op intensief gebruik; de velgrand is extra verstevigd voor dagelijks rijplezier.
-
Beperkte Handling: Door de 60mm hoogte zijn deze wielen uitdagender te besturen bij sterke windvlagen of in technische afdalingen.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | FFWD |
| Gewicht fabrikant | 1715 gr |
| Bandtype | Tubeless ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Aerodynamisch, Snelheid |
| Type rem | Velgrem |
| Maximaal draagvermogen | 120 kg |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Standaard voor bijna alle FFWD's: Zwart (Glossy of Matte) |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | Een 28mm tubeless band biedt op deze velgen de perfecte balans tussen comfort en aerodynamica. |
| Benodigde ventiellengte | 75 mm tot 80 mm |
| Hookless ? | Nee |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 25 mm |
| Maximale bandenspanning | 8,3 bar / 120 psi |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | Sapim CX-Ray (Aero plat) |
| Type nippel | Extern |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | Hoogwaardig roestvrij staal (gesloten industrie-lagers) |
| Naven | FFWD Hub of DT Swiss 350 |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 60 mm |
| Velgbreedte (intern) | 19 mm |
| Velgbreedte | 27 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 9×130 mm (QR) |
| Inbouwbreedte voornaaf | 9×100 mm (Snelspanner/QR) |
| Geschikte bandbreedte(s) | 25 mm t/m 34 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie (na registratie) |
| Crash replacement | Ja (Confidence Assurance: 50% korting op vervangende velg bij valschade). |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |

