FFWD RAW 77 Carbon Wielset - Disc - Aero King
FFWD RAW 77 Carbon Wielset - Disc - Aero King - Mat / SHIMANO is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Carbon Spaken: Ongekende zijdelingse stijfheid en een extreem directe krachtoverbrenging bij elke aanzet.
-
Vederlicht: Een van de lichtste wielsets op de markt, ideaal voor klimmen en snelle acceleraties.
-
CeramicSpeed: Standaard uitgerust met CeramicSpeed lagers voor minimale rolweerstand (bij de meeste RAW modellen).
-
High-End Esthetiek: Een minimalistische, luxe uitstraling die elke topfiets naar een hoger niveau tilt.
-
Prijsstelling: Door het gebruik van carbon spaken en keramische lagers valt deze set in het hogere prijssegment.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | FFWD |
| Gewicht fabrikant | 1580 gr |
| Bandtype | Tubeless ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Tijdrit, Triatlon, Ultra-aero |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 110 kg |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Standaard voor bijna alle FFWD's: Zwart (Glossy of Matte) |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | Een 28mm tubeless band biedt op deze velgen de perfecte balans tussen comfort en aerodynamica. |
| Benodigde ventiellengte | 90 mm+ (Of gebruik de meegeleverde ventielverlengers) |
| Hookless ? | Nee |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 25 mm - 28 mm |
| Maximale bandenspanning | 8,0 bar / 116 psi |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Carbon |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | Carbon spaken (Aero-profiel) |
| Type nippel | Intern (geïntegreerd in de carbon spaak-interface) |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | CeramicSpeed |
| Naven | FFWD Ceramic / DT Swiss 180 |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 77 mm |
| Velgbreedte (intern) | 21 mm |
| Velgbreedte | 30 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 25 mm t/m 34 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie (na registratie) |
| Crash replacement | Ja (Confidence Assurance: 50% korting op vervangende velg bij valschade). |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |








