LEEZE CC 35 Disc EVO WASO Carbon Wielset - Shimano/SRAM 11-12s
LEEZE CC 35 Disc EVO WASO Carbon Wielset - Shimano/SRAM 11-12s - Shimano/SRAM / Zwart is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
De lichtste optie in de EVO-lijn, specifiek ontwikkeld voor de fanatieke klimmer.
-
Een technisch hoogstandje waarbij elke overbodige gram carbon is geëlimineerd zonder verlies van kracht.
-
Accelereert direct bij het aanzetten op een steile helling of na een bocht.
-
Voorzien van de beste naven voor een minimale rolweerstand en maximale duurzaamheid.
-
De prijs ligt aanzienlijk hoger dan de BASIC-lijn door de complexe productiemethode.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | LEEZE |
| Gewicht fabrikant | 1250 gr (Een echte klimmers-set) |
| Bandtype | Tubeless ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Lichtgewicht, Klimset, High-end |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 110 kg |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Zwart (Glossy of Matt) |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | Kies voor een lichte 25mm of 28mm band om het vederlichte klimkarakter van deze set optimaal te benutten. |
| Benodigde ventiellengte | 55 mm |
| Hookless ? | Ja |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 25 mm |
| Maximale bandenspanning | 5,0 bar / 73 psi |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | Sapim CX-Ray (Aero plat) |
| Type nippel | Extern |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | Premium Endurance lagers |
| Naven | Leeze EVO (Disc) |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 35 mm |
| Velgbreedte (intern) | 21 mm |
| Velgbreedte | 28 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 25 mm t/m 30 mm (geoptimaliseerd voor 25-28mm) |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie (uitbreidbaar naar 5 jaar na registratie) |
| Crash replacement | Ja, levenslange Crash Replacement (met korting op vervangende onderdelen) |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |




