NEWMEN Streem Climbing VONOA 35/38 Klimwielset
NEWMEN Streem Climbing VONOA 35/38 Klimwielset - XDR is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Met een gewicht van net boven de 1000 gram is dit een van de lichtste klimwielsets ter wereld.
-
De VONOA carbon spaken zorgen voor een razendsnelle acceleratie zodra de weg omhoog loopt.
-
Het lage profiel maakt de wielset nagenoeg ongevoelig voor windvlagen in technische afdalingen.
-
De verborgen ventieltechnologie verbetert zowel de aerodynamica als de esthetiek van het wiel.
-
Op vlakke wegen biedt het lage profiel aanzienlijk minder aero-voordeel dan de diepere modellen.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | NEWMEN |
| Gewicht fabrikant | 1030 gr |
| Bandtype | Tubeless Ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Klimmen / Ultra-licht |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 130 KG |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Stealth Black |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | 25 mm - 28 mm |
| Benodigde ventiellengte | 60 mm |
| Hookless ? | Nee |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 25 mm - 26 mm |
| Maximale bandenspanning | 109 psi / 7,5 bar |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Carbon Fiber |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | VONOA Carbon |
| Type nippel | Intern (Aero) |
| Aantal spaken voorwiel | 21 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | Hoogwaardig staal |
| Naven | NEWMEN Fade |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 Inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10, 11, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 35 mm (V) / 38 mm (A) |
| Velgbreedte (intern) | 22 mm |
| Velgbreedte | 28 mm (V) / 29 mm (A) |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 25 mm t/m 30 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie |
| Crash replacement | Ja (50% korting op velg) |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |








