Ere Research Genus II AE 92-D Carbon Voorwiel - Disc
Ere Research Genus II AE 92-D Carbon Voorwiel - Disc is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Met een profiel van 92mm biedt dit wiel de beste aerodynamica uit de hele collectie.
-
Ondanks de hoogte blijft het wiel verrassend stabiel bij constante hoge snelheden.
-
Het gewicht is zeer laag gehouden voor een wiel in deze diepe aero-categorie.
-
Dit voorwiel is de perfecte upgrade voor serieuze triatleten en tijdrijders.
-
Dit product betreft enkel een los voorwiel en geen volledige wielset.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | Ere Research |
| Gewicht fabrikant | 845 gr (voorwiel) |
| Bandtype | Tubeless Ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Extreme Aerodynamica |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 130 KG |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Wit/zwart |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | 26 mm |
| Benodigde ventiellengte | 110 mm+ (of verlenger) |
| Hookless ? | Nee |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 26 mm |
| Maximale bandenspanning | 120 psi / 8,2 bar |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | Sapim CX-Ray |
| Type nippel | Extern / Aluminium |
| Aantal spaken voorwiel | 20 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | SKF (Staal) |
| Naven | Ere IONA-S |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 92 mm |
| Velgbreedte (intern) | 21 mm |
| Velgbreedte | 28 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 26 mm t/m 30 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | Levenslang (na registratie) |
| Crash replacement | Ja (Lifetime) |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |







