FFWD DRIFT Control Carbon Gravel Wielset - Disc
FFWD DRIFT Control Carbon Gravel Wielset - Disc - SHIMANO / FFWD is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
Gravel Specifiek: Ontworpen met een extra brede velg voor optimale ondersteuning van brede gravelbanden.
-
Extreme Duurzaamheid: Gebouwd om de impact van ruig terrein en losse stenen moeiteloos op te vangen.
-
Hookless Technologie: Verhoogde sterkte van de velgrand en een perfecte tubeless-ervaring.
-
DT Swiss Naven: Voorzien van de legendarische DT350 of DT240 naven voor jarenlang probleemloos rijplezier.
-
Gewicht: Iets zwaarder dan pure wegwielen vanwege de extra verstevigingen voor off-road gebruik.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | FFWD |
| Gewicht fabrikant | 1620 gr |
| Bandtype | Tubeless ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Gravel, Robuust |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 120 kg |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Standaard voor bijna alle FFWD's: Zwart (Glossy of Matte) |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | Voor optimaal comfort en grip op technische gravelpaden raden wij een 40mm band aan. |
| Benodigde ventiellengte | 55 mm tot 60 mm |
| Hookless ? | Ja |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 30 mm - 40 mm |
| Maximale bandenspanning | 5,0 bar / 72 psi |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | Sapim CX-Ray (Aero plat) |
| Type nippel | Extern |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | Hoogwaardig roestvrij staal (gesloten industrie-lagers) |
| Naven | FFWD High Precision |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 36 mm |
| Velgbreedte (intern) | 24 mm |
| Velgbreedte | 30 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 30 mm t/m 60 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie (na registratie) |
| Crash replacement | Ja (Confidence Assurance: 50% korting op vervangende velg bij valschade). |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |







