LEEZE CC 50 Disc R BASIC Carbon Wheelset
LEEZE CC 50 Disc R BASIC Carbon Wheelset - Shimano/SRAM / Black stickers is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Couldn't load pickup availability
De levering van uw Wielset
De levering van uw Wielset
Standard verzenden wij uw fiets via PostNL of met een koerier. U kunt uw gewensde verzendmethode aangeven bij het afrekenen. Meer informatie over de verzending van uw bestelling is te vinden op deze informatie pagina. Mocht u toch nog vragen hebben, neem dan contact met ons op via de contactpagina.
Pick-up bij Bykz
Pick-up bij Bykz
U kunt er natuurlijk ook voor kiezen om uw bestelling op te halen bij Bykz. Met ons SmartFit systeem bepalen we uw optimale positie en leveren wij de fiets 100% rijklaar af.
Retourbeleid
Retourbeleid
Bykz hanteert een retourtermijn van 30 dagen na het in ontvangst nemen van de bestelling. Neem voor het aanmelden van een retourzending contact met ons op via onze contact pagina.
- Persoonlijk advies
- 4,9/5 uit 114 TrustPilot reviews
- Uitsluitend A merken
- Ervaring vanuit de sport
- Zorgvuldige verzending
-
De 'golden ratio' voor aerodynamica op het vlakke die er bovendien fantastisch uitziet.
-
Helpt je om gemakkelijker hoge snelheden vast te houden zodra je eenmaal op dreef bent.
-
Uitstekende krachtoverbrenging, wat deze set zeer geschikt maakt voor kermiskoersen en sprints.
-
Gebruik van bewezen componenten die langdurig meegaan bij intensief dagelijks gebruik.
-
Op zeer technische parkoersen met veel korte bochten minder speels dan de CC 35 of 38.
Meer informatie
Omschrijving
Omschrijving
Technologie
Technologie
Meegeleverd bij deze set
Meegeleverd bij deze set
Alle specificaties
| Algemeen | |
|---|---|
| Merk | LEEZE |
| Gewicht fabrikant | 1630 gr |
| Bandtype | Tubeless ready |
| Eigenschap(pen) wielen | Aerodynamisch, Allround |
| Type rem | Schijf (centerlock) |
| Maximaal draagvermogen | 120 kg |
| Kleur | Zwart |
| Decal kleur | Zwart (Glossy of Matt) |
| Wielen en banden | |
|---|---|
| Door Bykz geadviseerde bandbreedte | Voor de ideale mix tussen aerodynamica en comfort op de weg adviseren wij een 28mm band. |
| Benodigde ventiellengte | 70 mm |
| Hookless ? | Nee |
| Aerodynamisch geoptimaliseerde bandenmaat | 25 mm - 28 mm |
| Maximale bandenspanning | 8,0 bar / 116 psi |
| Componenten | |
|---|---|
| Materiaal velg | Carbon |
| Materiaal spaak | Roestvrij staal (RVS) |
| Materiaal nippel | Aluminium |
| Soort spaak | Pillar Wing 20 (Aero plat) |
| Type nippel | Extern |
| Aantal spaken voorwiel | 24 |
| Aantal spaken achterwiel | 24 |
| Type lagers | Hoogwaardige industriële lagers (dubbel afgedicht) |
| Naven | Leeze New Generation (Disc) |
| Maat | |
|---|---|
| Wielmaat | 28 inch (700c) |
| Shimano Bodypassing | 10-speed, 11-speed, 12-speed |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Velghoogte | 50 mm |
| Velgbreedte (intern) | 20 mm |
| Velgbreedte | 28 mm |
| Inbouwbreedte achternaaf | 12x142 mm |
| Inbouwbreedte voornaaf | 12x100 mm |
| Geschikte bandbreedte(s) | 25 mm t/m 32 mm |
| Overig | |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie (uitbreidbaar naar 5 jaar na registratie) |
| Crash replacement | Ja, levenslange Crash Replacement (met korting op vervangende onderdelen) |
| Meegeleverd | |
|---|---|
| Reblokken meegeleverd? | Nee |
| Snelspanners meegeleverd? | Nee |
| Wieltas meegeleverd? | Nee |





